Kişiye Özel Konsept

divider01

Ferah ve geniş bir alana kurulmuş, ileri teknoloji ile donatılmış Vogue Kurtköy’de dilerseniz 1+1 daireleri birleştirerek kendinize veya ailenize özel bir yaşam alanı oluşturabilir, dilerseniz bunu kıymetli bir yatırım fırsatına çevirebilirsiniz.

Yaşam Yatırım Bir Arada

divider01

Vogue Kurtköy şehirden vazgeçemeyenler için İstanbul’un yükselen yatırım değeri Kurtköy’de mükemmel bir yaşam inşa ediyor. İyi bir gelecek ve iyi bir yatırım Vogue Kurtköy’de sizi bekliyor.

Kurtköy’de Neredeyiz?

divider01

Kurtköy’ün gelişiminde önemli bir rol oynayan ve hızla gelişen Sabiha Gökçen Havaalanı’nın 1 km yakınında, metro durağının hemen karşısındayız. Ulaşım kolaylığı açısından İstanbul’un en avantajlı bölgelerinden biri olan Kurtköy’de, TEM’e ve Viaport AVM’ye 2 km uzaklıkta, Pendik Marina’ya ise 11 km uzaklıktayız.Vogue Kurtköy, alışılagelmiş metropol hayatı ve kalabalığından uzakta; öte yandan istediğinizde şehrin tüm arterlerine tek taşıtla ulaşabileceğiniz bir noktada. Vogue Kurtköy’de her şey, işlevsellik ve yaşam konforunuz için düşünüldü.

BİZ SİZİ ARAYALIM

İlgilendiğiniz Daire Tipi

 Ticari Alan 1 + 1


Formda yer alan bilgilerimin AYSE Yapı ve ona bağlı olan şirketler ile kampanya, tanıtım ve duyuru konularında izinli gönderim yapılabilmesi için paylaşılmasına izin veriyorum ve onaylıyorum.